Hakkımızda

Hakkımızda

Firmamız Doğan Metal Kaplama ünvanı ile 1981 yılından bugüne makine, otomotiv, elektrik, elektronik, tekstil, endüstri, enerji ve sağlık sektöründe faaliyet gösteren firmalara polisaj (manuel) elektro polisaj(krom yüzey parlatma) asitli bakır, siyanürlü bakır, parlak nikel, akımsız nikel, parlak krom prosesleri ile metaller üzerine kaplama hizmeti vermektedir.

Kurumsallaşma adımlarını hızlandırmak amacı ile Doğan Metal Kaplama firması faaliyetlerine son vermiş olup, şirketleşerek Er Doğan Metal Kaplama San. Tic. Ltd. Şti. olarak Ocak 2015 tarihi ile faaliyetine devam etmektedir. Ayrıca Değerli Metaller adı altında kalay ve gümüş prosesleri ile hizmet vermeye başlamıştır.

500 metrekare kapalı alanda kurulu tesisimiz yüksek kapasiteli üretim yaparak sektörün önde gelen firmaları arasında yerini almaktadır. Yurt içi ve yurt dışındaki proje işlerde nihai ürünü teslim edebilecek mühendislik hizmeti ile de çalışmalarını sürdürmektedir.

 

             KALİTE POLİTİKAMIZ

 

Er Doğan Metal Kaplama ailesi olarak sektöründe lider bir firma olma doğrultusunda çalışmalarını sürdürmektedir. Paydaşlarının ihtiyaç ve beklentilerini tanıyan, bunları karşılayarak paydaş memnuniyetleri konusunda sürekliliğini sağlamayı hedeflemiştir.


Değişen ve gelişmekte olan şartlar dikkate alınarak Kalite Politikamızın Ana Prensipleri tespit edilmiştir.
 

  • Şirket misyon ve vizyonumuza uygun hareket etmeyi
  • Yürürlükteki kanun ve mevzuat şartlarına uygun hareket etmeyi,
  • Stratejilerimiz doğrultusunda ilgili tarafların uygulanabilir ihtiyaç, beklenti ve şartlarını tanımlamak, çözüm önermek, yerine getirmek
  • Tüm faaliyetlerimizde müşteri memnuniyetine odaklanmayı,
  • Kalite yönetim sistemimizi, ürün ve hizmet kalitemizi sürekli iyileştirmek için yeni teknolojileri, kalite tekniklerini araştırıp, uygulamak
  • Toplam kalite anlayışını firma geneline yaymak.
  • Kalitenin bir ekip işi olduğunun bilinci ile ekip çalışmalarının etkinliğini, eğitim çalışmalarıyla destekleyerek çalışanların sürekli gelişimini sağlamayı

Er Doğan Metal Kaplama olarak faaliyetlerimizi adil, şeffaf ve yüksek kalite standartlarımızla sürdürmeyi, tüm paydaşlarımızla olan aktivitelerimizi yasal yükümlülüklerin bilincinde ve etik kurallar çerçevesinde gerçekleştirmeyi başta yönetim olmak üzere tüm çalışanlar olarak taahhüt etmekteyiz.

 

 

 

Genel Müdür

Bahadır BİNOĞLU